back to homepage

Místo konání

Clarion Grand Hotel Zlatý Lev

Gutenbergova 126
460 01 Liberec

Clarion Grandhotel Zlatý Lev slouží svým hostům již od roku 1906, kdy jej u příležitosti česko-německé výstavy slavnostně uvedl do provozu rakousko-uherský císař František Josef I. Hotel je umístěn v parkové zóně města Liberce, v jeho historické části v sousedství libereckého zámku. Hotel se nachází v klidné lokalitě a přesto v centru Liberce s výbornou dopravní dostupností k dálnici na Prahu, Berlín a Drážďany.

Díky své tradici v pohostinství, jedinečné atmosféře, špičkovým službám a skvělé poloze hotelu v centru Liberce je Clarion Grandhotel Zlatý Lev ideální volbou pro pořádání kongresů.

Hostům i široké veřejnosti je k dispozici vyhlášená kuchyně místní Benada Restaurant, která nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně v mo­der­ním pojetí.

Hotelovým hostům je k dispozici přímo v hotelu také wellness a fitness.

Hotel disponuje cca 50 parkovacími místy, která se nachází před hotelem a ve vnitrobloku. Parkovné je zatíženo poplatkem 50 Kč/h nebo 350 Kč/den. Naproti hotelu se nachází OC Plaza s podzemním parkingem, který lze v případě naší plné kapacity využít.

Liberec

Liberec je díky své poloze a velikosti přirozeným správním, vzdělanostním, kulturním a ekonomickým centrem Libereckého kraje. Leží v malebné kotlině mezi Jizerskými horami a Ještědským hřbetem, které městu dodávají horský ráz. Hora Ještěd (1012 m n. m.) je s ještědským vysílačem, označovaným jako „stavba století“, skutečným symbolem Liberce. Napříč Libereckou kotlinou protéká řeka Nisa, jež pramení v podhůří Jizerských hor a později tvoří hraniční tok mezi Českou republikou, Německem a Polskem.

Dnešní Liberec se rozkládá na ploše 106 km² a žije zde zhruba 106 000 obyvatel. Vysoká kulturní i hospo­dářská úroveň města se odrazila v oso­bi­tém stavebním vývoji. Architektonickou tvář centra Liberce dodnes určuje velká přestavba města na konci 19. století. Tehdy došlo k demolici původních – zčásti ještě dřevěných či brázděných staveb – a stavbě reprezentativních veřejných budov v neorenesančním slohu – radnice, spoři­telny, pošty, muzea či lázní. Původní architekturu města dnes představují jen hrázděné Valdštejnské domky ze 17. století či liberecký zámek, jehož vzhled silně ovlivnila klasicistní přestavba.

ORGANIZAČNÍ SEKRETARIÁT

GUARANT International spol. s r. o.
Českomoravská 19, 190 00 Praha 9
Česká republika

Telefon: +420 284 001 444
E-mail: cnchs2024@guarant.cz

© 2024 GUARANT International spol. s r. o.